Wymagania systemowe

Sprawdź czy twój sprzęt da sobie rade z LoL

Jak zacząć ?

Kilka porad dla nowych graczy

Wprowadzenie

Kilka podstawowych informacji o LoL

Kodeks przywoływacza

Stosuj sie do zasad w nim zawartych

Gameplay

Zobacz jak prezentuje sie rozgrywka w LoL

12 Czerwiec

Nowa wyprzedarz bohaterów i skórek


Mamy dzisiaj wtorek i wszyscy doskonale wiemy, że czas na pierwszą w tym tygodniu przecenę na naszych bohaterów. Tak więc spójrzmy, co nam Riot Games dzisiaj oferuje.

Na pierwszy rzut trafia nasz ulubiony krokodyl. Z wielki ostrzem i furią w oczach Renekton poszukuje nowego partnera. Od dzisiaj możecie go mieć już od 487 RP. Jeżeli jednak wolicie coś bardziej subtelnego, nie mniej równie zabójczego. To dla was właśnie Akali ukróciła swoją cenę. Możecie ją mieć już od 487 RP. Może jednak wszelkiego ostrza to coś zupełnie nie w waszym stylu. Może wolicie pograć w karty. Magiczne karty. Zabójcze karty. Jeżeli tak, Twisted Fate czeka na was już za 292 RP.

      

To nie wszystko. Czym byłaby nasza wyprzedaż, gdyby nie pojawiły się w niej skórki dla naszych przyjaciół. Uważacie się za bardzo emocjonalnych. Lubicie pisać wiersze i mroczne klimaty. Jeżeli tak, to Gotycka Orianna jest właśnie dla was. Już od 487 RP. Jeżeli wolicie jednak coś bardziej bezpośredniego i zechcielibyście wesprzeć szeregi armii północy, to Arktyczna Caitlyn wam w tym pomorze za jedyne 487RP. Lubicie pieniądze? Lubicie zabijać? Lubicie zabijać za pieniądze? Jeżeli tak, to Najemniczka Katarina chętnie się z wami zabawi. Już za 260 RP.

      

Wszystkie przeceny kończą się w piątek 15 czerwca. Nie przegapcie okazji.